Tuz Lambası


Yayın Tarihi: 13.03.2017 13:00
Haberler
Tuz Lambası

Tuz Lambası

Kaya Tuzu ile kısa açıklamalar'da bulunduk, makalemizi olduğundan fazla örnekler ile donatabilir ve sizlere sunabiliriz. Hepsini burada anlatıp tek bir konuda sabitlemek istemediğimiz için farklı darklı resimler ile sizlere buradan bilgiler sunacağız. Kaya Tuzundan imal edilen Tuz Lambası' nı çeşitlilik olarak isimli tuz lambası , resimli tuz lambadoğal tuz lambası , taraftar tuz lambaları , yüzey işlemeli tuz lamba , kalp tuz lamba , hayvan bitki şeklinde tuz lambaları , Küre şeklinde tuz lambası , vazo , portre , abajur şeklinde , tuz saksısı , kaya tuzu satış gibi birçok alanda sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz...

Çankırı Tuz Lambası

Sitesi olarak asıl site yani Tuzlamba.com eskiye dayanan ve ilk tuz lambası sitelerindendir. Bu konuda interntten ve haber kaynaklarından, hatta büyük video yotube gibi sitelerdende bizlere ulaşarak basındaki videolarımızı inceleyebilirsiniz... Çankırı Tuz Lambası çeşitlerini anlatmıştık. Yukarıda modellerinden bahsettik, Ana sayfa üzerinden bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra hemen sipariş işlemlerine başlanarak ürün en kısa sürede sizlere ulaştırılmak için personellerimiz tarafından ulaştırılmaktadır. Bİr yandan Kaya Tuzundan üretimhanelerimizde ürünler anlatılan kategorilerde imal edilmektedir. Türkiyenin heryerine isteğe bağlı Tuz Lambası ürünleriniz sizler için hazırlayıp sizlere sunulmaktadır. 

Çankırı Tuz Lambası ve Kaya Tuzu Faydaları

 

      Kaya tuzu astım, bronşit gibi alt solunum yolları rahatsızlıklarına( astım, bronşit vb.) iyi geldiğine ilişkin pek çok uzman ve müşteri tepkisi yer almaktadır. Bu konuda rahatsızlıkları olanların ayrıca dikkat ile ürünü tedarik etmeleri gerekmektedir. Ayrıca içerisinde yer alan mineraller pek çok cilt rahatsızlıklarını giderdiği gibi antidepresan özelliğe de sahip olduğu pek çok platformda vurgulanmaktadır.  Ancak tüm kaya tuzların da bilinen 84 element olmasına rağmen bu elementlerin oransal dağılımında farklılıklar vardır. Biz de sizlere tuzlar arasında analiz raporları doğrultusunda ( KUZKA tarafından yayınlanan Çankırı Tuz Çalıştay Raporu) en sağlıklı olan tuz yani Çankırı kaya tuzu başta olmak üzere ülkemizde ki yerel kaya tuzlarını tavsiye etmekteyiz.

Büyük analizler sonucu çankırı kaya tuzundan yapılan tuz lambaları kanıtlanmış tuz lambası ürünlerinden olarak kıymetli çankırı tuz lamba ürünleri diğer tuz ürünlerine nazaran çok daha faydalı ve şekilleri vasıtaları ile çok daha önemlidir.

Ana sayfada bulunan kaya tuzunun önemi başlıklı makalemizde kaya tuzunun önemini yada bu linkten https://www.tuzlamba.com/icerik/kaya-tuzunun-onemi-465a7cbd anlatan bir yazımı ile detaylı olarak nu konuda bilgiler edinebilirsiniz...